Často kladené dotazy

Problém bude zřejmě v tom, že máš hudební členství zakoupené teprve čerstvě a ještě neproběhla aktualizace čteček karet. Budeš muset chvíli vydržet. Když to nepůjde ani za cca dva týdny, oslov někoho ze správců hostovských karet, popřípadě někoho z registrátorů na svém bloku.

Nebude, o udělení přístupu na novou kartu budeš muset poprosit někoho ze správců hostovských karet.

Ano, můžeš. Postup je obdobný, jako pro strahovské lidi - musíš být členem klubu Silicon Hill, tedy mít základní členství, a k tomu mít zaplacené hudební členství. Zajdi si (nebo zavolej a domluv se) do kanceláře klubu na bloku 1, paní Sojková s tebou všechno vyřídí (provozní hodiny kanceláře najdeš tady: https://wiki.sh.cvut.cz/vedeni/kancelar).

V každé z hudeben nalezneš bicí soupravu, pár mikrofonů, dvě až tři kytarová komba a jedno basové kombo. K tomu všemu samozřejmě mix pult a nějakou základní aparaturu. Na každé z hudeben je také vždy jeden klávesový nástroj. Na H3 a H10 jsou elektronické klávesy a na H9 nalezeneš pianino.

Restarty rozvrhu probíhají vždy se začátkem nového semestru ve dvou vlnách (v každé se rezervuje polovina vyhrazeného času).

Většinou děláme 1 - 2 Jam Sessiony za semestr. V zimním semestru v průběhu října, popřípadě ještě na přelomu listopadu/prosince. V letním semestru na přelomu února/března, případně potom na přelomu dubna/května. Avšak žádné termíny nejsou pevně dané, může se stát, že jich někdy uděláme více, proto nás sleduj na facebooku a na instagramu, ať ti nic neunikne :-).

Stačí, když má hudební členství jeden člen z kapely.

Seznam lidí na vrátnici se vždy aktualizuje na začátku semestru. Pokud chceš být v seznamu zapsán dříve, napiš nám na hudebny@sh.cvut.cz a my tě tam doplníme.

Ano i ne. V rámci členství máš právo na rezervaci 4 hodin za týden. Tenhle čas je vyhrazen jen pro tebe. Hudebnu ale můžeš navštívit i v případě, že zde zrovna nikdo nemá rezervaci nebo když tam zrovna nikdo není.

Ne. Nástroje je třeba si odnášet. Za ponechané nástroje ani jiné věci hudebny nepřebírají žádnou zodpovědnost.

Na hudebnu H9 a H10 se dostaneš pomocí ISIC nebo pomocí hostovské karty po zaplacení příspěvku. Na H3 se dostaneš pomocí klíče, který ti bude vydán na vrátnici bloku proti kolejence či jinému dokladu.

Hudebny najdeš v suterénu bloků 3, 9 a 10.

Musíš být členem klubu Silicon hill. Pak si jednoduše na webu is.cvut zaplatíš hudebnové členství a to je prakticky vše. Z pravidla chvilku trvá (rámcově max týden), než se platba propíše na tvůj ISIC či hostovskou kartu.

Ano lze, ale POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ!